Исчезна малолетничка - Македонската полиција ја бара

Малолетничка е пријавена за исчезната во македонската полиција.

Во Полициската станица Бит Пазар, 45-годишниот Б.Џ. од село Арачиново, скопско, пријавил дека од домот се оддалечила неговата 16-годишна внука А.Б.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето. 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

05.09.2019 - 17:34

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега