Исчезна девојка од Кочани- ја нема повеќе од една недела

Во Полициска станица Кочани, вчера 46- годишниот М.А од Кочани, пријавил дека од 6 јули 2018 година од дома во непознат правец се оддалечила неговата ќерка 21- годишната Ш.А од Кочани.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

 

 

 

14.07.2018 - 13:55

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега