Исчезна 21 годишна скопјанка

Полицијата превзема мерки за пронаоѓање на 21 годишна скопјанка, откако вчера утрото во полициска станица било пријавено нејзиното исчезнување.

Педесет и пет годишник од село Љубанци, скопско, пријавил дека од домот се оддалечила неговата ќерка М.Ч.(21), информираше полицијата преку денешниот полициски билтен.

25.01.2023 - 22:22

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега