Исчезна 19-годишно момче од Тетово

19-годишно момче се одалечило и домот и се води за исчезнато.

-Вчера во СВР Тетово, М.Т.(42) од Скопје, со живеалиште во Тетово, пријавила дека од  домот се оддалечил нејзиниот син А.Т.(19). Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

15.08.2020 - 14:58

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега