Исчезна 17-годишно девојче од Скопје

Вчера во 11.30 часот во СВР Скопје, од Јавната установа за згрижување деца било пријавено дека од установата се оддалечила нивната штитеничка Б.Ј.(17), која и порано се оддалечувала и била враќана.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

11.06.2024 - 16:18

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега