Исчезна 16-годишно девојче од Скопје

МВР информираше дека вчера во 10:00 часот во СВР Скопје 40-годишната С.А. од Скопје пријавила дека на 12.10.2021 околу 18:00 часот од дома се оддалечила нејзината 16-годишна ќерка Љ.А. од Скопје. Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето. 

14.10.2021 - 16:47

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега