Исчезна 14-годишно момче

14-годишно момче од Скопје се води за исчезнато.

-Вчера во 14.00 часот во СВР Скопје, Ф.С. пријавил дека од семејниот дом се оддалечил неговиот син Е.А.(14) од Скопје, за кој, според пријавеното, претпоставува дека се наоѓа во Шуто Оризари, велат од МВР.

 Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

29.03.2020 - 14:34

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега