Исчезна 14- годишно девојче од домот „25 Мај“: Македонската полиција во потрага

Вчера во 15 часот и 30 минути во Полициската станица Чаир, социјален работник од домот „25 Мај“ пријавила исчезнување.

Имено истиот ден околу 11 часот и 30 минути од установата, од непознати причини, се оддалечила 14-годишна штитеничкаод Скопје.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

 

 

 

 

26.05.2018 - 14:03

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега