Исчезна 13-годишно девојче во населба Аеродром

Во 09.30 часот во Полициската станица Аеродром, 55-годишниот Т.М. од Скопје пријавила дека на 06.11. од домот во непознат правец се одалечило 13-годишно девојче на кое пријавителката и е старател.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

 

 

 

08.11.2018 - 14:56

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега