Исчезна 10-годишно девојче од Скопје

Вчера во 21:20 часот во СВР Скопје, 36-годишната С.К. од Скопје пријавила дека од домот се одалечила нејзината 10-годишна ќерка М.К., информира МВР. Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

18.12.2020 - 16:38

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега