Интернетот гори поради ова: Принцот Хари со пцовка на свадбата

Иако церемонијата за кралската венчавка изгледаше како од бајките, еден момент го сврте целото внимание, а тоа е пцовката на принцот Хари среде црква.

Имено, светските таблоиди пренесуваат дека тој и шепна на Меган дека преубаво изгледа, но тоа не е се. Тој и рекол и "Се ука*ав од страв" и тоа во црква.

 

 

 

 

21.05.2018 - 08:45

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега