Инструкторот „урлаше" на Путин: "Гас, дај гас, вози како Русин бре!"

Путин се качи во камион, даде гас и така отвори мост, а додека возеше инструкторот викаше по него. Не е ни чудо што тој знае да вози камион бидејќи до сега одел и во автомобили, авиони и хеликоптери со кои управувал.

На снимката се случа како инструкторот вика по Путин.

- Гас, гас, вози руски, гас...вика тој.

 

 

 

 

16.05.2018 - 20:48

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега