Инцидент во стоматолошка ординација: По краток разговор се степале

Вчера во 12:15 часот во Полициската станица Кавадарци, 30-годишниот Н.Т. од Кавадарци пријавил дека на 09.10.2018 година околу 19:30 часот во стоматолошка ординација на улица „Лазо Мицев“ во Кавадарци дошло лицето К.Б.(стоматолог) од Кавадарци и по краток разговор физички го нападнал. Се преземаат мерки за расчистување на случајот.  

 

 

 

 

13.10.2018 - 15:07

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега