Инцидент во скопски локал: По расправија настанала тепачка

 

Тепачка се случила во угостителски објект во Скопје, информира МВР.

„Вчера во 04:50 часот во Полициската станица Центар, 28-годишниот А.П. од Скопје пријавил дека во 03:00 часот пред угостителски објект на булеварот „Партизански одреди“ бил физички нападнат од лице со кое претходно имал недоразбирање во угостителскиот објект. Полицијата работи на расчистување на случајот“, информираат од полицијата.  

 

 

 

Добивајте вести на Viber

22.09.2019 - 15:36

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега