Инцидент на улица во Скопје

Маж нападнат и ограбен на улица во Скопје.

Околу 18.00 часот во СВР Скопје било пријавено дека на улицата „Индира Ганди“ во близина на угостителски објект, две лица физички го нападнале С.Д. и со закана му одзеле пари.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.  

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

22.10.2019 - 18:17

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега