Инцидент на „Партизанска" во Скопје

Млад тетовчанец бил нападнат на Партизанска во Скопје.

Околу  21.00 часот во СВР Скопје било пријавено дека на булеварот „Партизански одреди“ во Скопје, неколку лица физички го нападнале 18-годишниот И.Б. од Тетово.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

19.11.2019 - 17:31

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега