Има три деца и 42 години - на фигурата на оваа пејачка може да и позавидат и помладите колешки

 

Популарната српска пејачка во последно време е постојано во центарот на медиумското внимание поради учеството на нејзината ќерка Луна во најпопуларното шоу на Балканот, „Задруга“.

Анабела Атијас на снимање се појавила во несекојдневно издание, а на нејзината фигура може да и позавидат и помладите колешки.

anabela2

 

 

 

15.12.2017 - 13:55

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа