Им требаше само една секунда - погледнете го трикот кој го користи руската мафија кога бега

 

Доколку сте фан на серијата филмови за тајниот агент „007“ Џејмс Бонд и тоа на оние постарите, тогаш овоа видео со сигурност ќе ви се допадне.

Како што ќе имате можност да видите, за секунда и половина, регистарските таблички на автомобилот во целост се менуваат, а за ваков трик се завршува зад решетки. Секако, не мора да предупредуваме дека ова е строго забрането и дека може лошо да поминете доколку ве фати полиција.

Погледнете:

 

 

 

24.10.2017 - 11:44

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа