Игор Џамбазов за Рекет: Ќе сркаш ќе скркаш и на крај ќе го кркаш

Рекет со месеци ја тресе македонската јавност, а сега за скандалот во свој стил се огласи и македонскиот шоумен Игор Џамбазов.

Тој сподели стара народна поговорка, а од кажаното јасно е на што алудира.

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

26.08.2019 - 11:37

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега