Игор Дурловски се огласи по изгласувањето на уставните измени

После оваа агонија, смртта ќе ги одвои телото и духот на татковината. Телото ќе се распаѓа, а духот ќе стане #светлина. Ќе се обединиме сите кои живееме во верба и надеж, посилни и сплотени во ИДЕЈАТА ЗА МАКЕДОНИЈА!, напиша Игор Дурловски на Фејсбук, отклако уставните измени беа изгласани во Собранието.

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

11.01.2019 - 19:45

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега