И почина сопругот и со години беше несреќна: Српската пејачка сега бремена на 41. година

Гога Секулиќ ќе добие дете со 15 години помладиот свршеник Урош Домановиќ, со кого веќе две години живее во Цирих.
 
Иако во семптември претходната година сакаше да оди на вештачко оплодување, сепак остана бремена на природен начин.
По бурата во животот откако и почина сопругот, таа најде утеха и среќа.
 

 

 

13.06.2018 - 20:37

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега