И Бали - бег се бори со снегот, еве како

Турскиот актер Бурак Озџивит, познат и како Бали-бег по својата улога во „Сулејман Величествениот“ беше погоден од снежното невреме што ја зафати турција.

Тој успеа да излезе од куќата за да прошета, а на фотографијата која ја сподели на социјалните мрежи се гледа дека снегот му го отежнува движењето.

 
 
11.01.2017 - 15:37

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа