Хороскопот е јасен: Ова се трите најубави хороскопски знаци, сите се вртат по нив

Според хороскопот, ова се трите најубави знаци.

ВАГА

Тие се извајани. Било да се работи за машки или женски припадник на знакот, Вагата е синоним за убавина. Како и кај Бикот, планетата Венера тука баш несебично во едно суштество спакувала совршенство без мана.

ШКОРПИЈА

Шкорпиите се богови на харизмата. Тие имаат магнетна привлечност и се неодоливи.

ЈАРЕЦ

Родените под овој знак имаат одлична предиспозиција да се занимаваат со моделство. Ова е најфотогеничен знак во хороскопот.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

16.01.2019 - 20:51

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега