Хорор во Скопје - мртов маж пронајден во автомобил

 

Синоќа, во еден часот по полноќ, во патничко возило „Хјундаи“ случајни минувачи го пронашле мртвото тело на 42-годишниот Г.С. од Скопје, соопштуваат од МВР.

По наредба на Јавен обвинител телото на починатиот било предадено на обдукција.

 

 

 

13.10.2017 - 12:50

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа