Хорор во Охрид: Маж си ја претепал сопругата

Од МВР денеска информираат дека охриѓанец вчера по полноќ, ја претепал својата сопруга.

„На 06.08.2022 година во 02.00 часот во СВР Охрид пријавено е дека на 05.08.2022 година,  М.У.од Охрид, во семејниот дом физички ја нападнал неговата сопруга.

Против напаѓачот ќе биде поднесена соодветна пријава“, информираат од МВР.

06.08.2022 - 14:38

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега