Хорор во Македонија: Мртов маж најден на улица цел во модринки

 

Трагедија ја потресе Македонија, синоќа во 19 часот во Кичево на улицата „11 Октомври“ бил пронајден починат 42-годишниот И.П.

Од страна на лекар од Итна медицинска помош констатирана била смрт а на телото биле забележани видливи повреди во вид на модринки и црвенило во пределот на подбрадокот и вратот.

Увид на местото на настанот бил извршен од страна на Јавен обвинител и увидна екипа од Полицијата, а по наредба на Јавен обвинител, телото на починатиот е предадено за обдукција.

 

 

 

12.10.2017 - 13:10

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа