Хорор во Македонија: Дедо сексуално ја вознемирувал својата внука

Четириесет и тригодишен гостиварец вчера во 19 часот и 50 минути во СВР Тетово пријавил дека неговиот 47-годишен брат сексуално ја вознемирувал неговата малолетна ќерка, односно внука на пријавениот.

Пријавениот во 20 часот и 15 минути бил лишен од слобода и задржан во Полициската станица Гостивар за расчистување и документирање на случајот, извести полицијата.

26.05.2023 - 16:19

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега