Хорор во Куманово: Брат се обидел да силува сестра

Во Кумановската полиција било пријавено дека брат се обидел да изврши обљуба врз сестра, пренесува „Kumanovo News„

Според МВР случајот го пријавил 67 годишен маж, кој кажал дека врз неговата малолетна ќерка бил извршен обид за обљуба од страна на нејзиниот брат С.Н., кој и предходно им се заканувал и физички ги напаѓал.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

20.10.2019 - 10:31

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега