Хорор ноќ за семејство од Сарај - им се запали куќата

Околу 12,00 часот од страна на Бригадата за противпожарна заштита-Скопје било пријавено дека во селото Сарај-скопско избувнал пожар во куќа сопственост на 55-годишниот Б.К.

Повредени лица за среќа нема.

Пожарот бил локализиран од страна на Бригадата за противпожарна заштита.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

12.01.2019 - 11:53

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега