Холивудската актерка доби тегла од Атиџе: Ако сѐ уште не сте го гледател „Медена земја“, одете

Холивудската актерка Џејми Ли Кертис на Инстаграм се пофали дека добила поклон од Атиџе.

-Изненадување. Директно од изворот. Атиџе ми остави тегла. Ветив „Половина за мене, половина за нив“. Во случајот кои се тие „нив“? Најслаткиот подарок и најчистата приказна. Ако сѐ уште не сте го гледале „Медена земја“, одете! – напиша таа под фотографијата со подарокот.

Инаку, профилот на Ли Кертис го следат повеќе од два милиони луѓе.

14.02.2020 - 20:49

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега