Хелена го покажа своето синче и го откри неговото уникатно име (ФОТО)

Хелена Роза се породи неодамна а сега реши и да го покаже бебето, но и да го открие неговото уникатно име.

Таа објави фотографија а под неа напиша „Тиан слатко спие„

Хелена ја сподели среќата со своите фанови и откри дека нејзиниот син наполнил еден месец.

 

 

 

21.08.2017 - 09:47

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа