Хаос на судењето на Северина и поранешниот сопруг - пејачката излегла од контрола

 

Убавата хрватска пејачка Северина Којиќ и нејзиниот поранешен сопруг денеска се сретнаа во судница, каде се случил хаос.

Северина и кралот на бакарот не можеле да се договорат околу уписот на синчето во училиште, а Северина во еден момент толку се изнервирала што почнала да урла во судницата и да го навредува Милан Поповиќ.

Таа вели дека детето мора да оди во хрватско училиште, а тука настанал конфликт.

 

 

 

13.06.2018 - 19:35

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега