Хаос на скопските улици: Се скарале за сообраќајот, па едниот завршил истепан

На 22.03.2023 во 06:30 часот во СВР Скопје, С.З.(41) од с.Јеловјане, тетовско, пријавил дека околу 05:30 часот на подрачјето на Ѓорче Петров, по претходно недоразбирање во сообраќајот, бил физички нападнат од едно лице.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

22.03.2023 - 23:52

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега