Хана ќе добие друштво: Тамара Тодевска бремена по вторпат

Македонската поп-ѕвезда Тамара Тодевска е бремена по вторпат, објави „Женски Магазин“.

Уште не е познат полот на бебето но пресреќни сме дека Хана ќе си има друштво- потврдила Тамара за „Женски Магазин“

Тодевска и нејзиниот сопруг Александар Димитровски првпат станаа родители во април 2016 година.

 

 

 

22.05.2018 - 15:35

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега