Хакнат Инстаграм профилот на познатата пејачка - објавени нејзини разголени фотографии

Пејачката Никол Шерцингер се нашла на мета на хакери. Имено, тие го хакнале нејзиниот Инстаграм профил и објавиле нејзини разголени фотографии. На фотографиите пишувало дека на стори ќе бидат објавени и видеа со секси содржини.

Пишувало дека првите пет илјади обожаватели кои ќе ги преземат тие видеа ќе можат да го погледнат нејзиното целосно секси видео. Фотографиите на кои Никола е разголена наводно е фотомонтажа и после половина час била отстранета од Инстаграм профилот на пејачката.

Таа не се огласила за целата ситуација и не е познато кој го хакнал нејзиниот профил.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

17.09.2019 - 19:35

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега