Хајди Клум се појави со ново хипнотизирачко деколте (ФОТО)

Таа се појави со својот помлад сопруг Том Каулиц, а сите беа воодушевени од нејзиниот нов изглед, како и од изборот на облека, кој иако е помалку чуден, всушност нејзе одлично ѝ стои.

Сите присутни забележале дека Хајди многу веројатно го има „пополнето“ своето деколте, или пак, избрала модел на пуш-ап градник како што досега не носела.

Сепак, многумина веруваат дека нејзините гради се зголемувани хируршки, бидејќи никогаш не биле пополни и поизразени. Комплиментите не изостанале ниту на смета на нејзините долги и тонирани нозе.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

25.11.2019 - 21:34

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега