Груевски со една реченица кажа што му недостига најмногу: „Кога маж прегрнува жена"

Поранешниот македонски премиер кој е во бегство, Никола Груевски, се огласи на социјалната мрежа Фејсбук и сподели текст „Кога маж прегрнува жена", па со неколку реченици објасни што му недостига најмногу во Будимпешта, а очигледно тоа е неговото семејство и љубовта од нив.

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

25.04.2019 - 19:23

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега