Громогласни аплаузи - мало девојче го воодушеви жирито

 

Преслаткото девојче Селин Там , чија најголема желба е да биде новата Селин Дион го освои жирито на популарното талент шоу „Америка има талент“.

9 годишното девојче со песната ,, My Heart Will Go On” на нејзиниот идол , покажа дека светот може да смета на неа.

Во видеото во продолжение погледнете ја реакцијата на членовите на жирито.

 

 

 

19.06.2017 - 10:02

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа