„Градски превоз, чиста работа“ – напиша Сани во описот на фотографија.

ФОТО: Македонската пејачка се возеше во автобус на ЈСП - „Градски превоз, чиста работа“

Македонската фолк*пејачка Сани Гроздановска деновиве се возеше во автобусите на ЈСП, а тоа го овековечи со фотографија која ја објави на социјалните мрежи.

Пејачката автомобилот го замени со градскиот превоз и даде пример за многумина.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

08.10.2019 - 16:23

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега