Градите и „испаднаа“ од блузата- Сораја ги покажа силиконите и ги распамети фановите (ФОТО)

Сораја Вучелиќ неодамна отпатува во Јахорина со својата пријателка Ана Кораќ, од каде редовно поставува разголени фотографии, но и оние каде што ги покажуваат силиконите во маици со длабоко деколте.

Сепак, по неколку слики заедно, Сораја позираше сама покрај огништето, а нејзините огромни гради за малку ќе испаднеа од тесната блуза.

Старлетата собрала голем број лајкови, но и комплименти.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Sara (@sorajavucelic)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Sara (@sorajavucelic)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Sara (@sorajavucelic)

 

 

 

Добивајте вести на Viber

22.01.2021 - 15:18

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега