Градежен работник со тешки повреди донесен во болница во Кичево

 

Маж се здобил со тешки телесни повреди додека извршувал градежни работи во Кичево.

-Вчера во 10:40 часот во Полициската станица Кичево било пријавено дека во Итната медицинска помош со тешки телесни повреди бил донесен 39-годишниот Е.Б. од Кичево. Според пријавеното, тој се здобил со повредите додека извршувал градежни работи во Кичево. Се работи на расчистување на случајот - информира МВР. 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

17.02.2020 - 16:04

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега