Гостиварец ја нападнал 65-годишната сопруга

 

Полицијата вчера го приведе 63-годишниот Х. Е. од гостиварско село, кој во семејниот дом физички ја нападнал поранешната 65-годишна сопруга.

Тој е задржан во Полициската станица Гостивар за расчистување и документирање на случајот, велат од МВР.

 
04.10.2023 - 12:13

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега