Гори стан на Рузвелтова спроти СЈО

Пожар избувна во стан лоциран во зграда на улицата Рузвелтова, спроти седиштето на Специјалното јавно обвинителство.

Противпожарните служби се на терен и се трудат да го изгаснат пожарот.

Причините за пожарот засега не се познати. 

На терен е и Брзата помош, а засега не се знае дали има повредени лица.

Се очекуваат детали.

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

08.12.2019 - 13:52

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега