Голема трагедија го потресе Андрија Милошевиќ - актерот скршен од болка

Голема трагедија го потресе српскиот актер Андрија Милошевиќ кој е секогаш насмеан, познат по својот хумор и не смее сите.

Српските медиуми пренесуваат дека починала неговата мајка, Вера Милошевиќ на 64. години. Била погребана вчера, а актерот бил скршен од болка.

Андрија за неа велеше дека имаат сјаен однос, дека е голем борец и дека повеќ го гледа синот поради енговата работа во медиумите, наместо дома.

 

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

12.02.2019 - 08:36

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега