Голема полициска акција во Скопје: Се апсат лицата кои пукаа во Палас

Во тек е голема полициска акција во скопски Карпош вечерва, каде се апсат луѓето кои пукаа пред два дена во хотелот Александар Палас.

Вечер пишува дека Алфи со џипови го вршат апсењето.

Се очекуваат детали. 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

02.12.2019 - 22:05

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега