Голем пожар беснееше во Бардовци

 Вистинска драма се одвивала синоќа во Бардовци кога се запалила куќа на улицата 14.

МВР информира дека во 11:20 часот во СВР Скопје, 63-годишниот В.М. од село Бардовци,скопско, пријавил дека  околу 17:30 часот, настанал пожар во куќа на улица ,,14’’ во село Бардовци.

Пожарот бил изгаснат од противпожарната единица од Скопје. Извршен е увид.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

14.08.2019 - 15:28

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега