Гоца Тржан се налути: „Фала браќа Македонци на нулата'

Гоца Тржан се огласи на Твитер откако Македонија не и даде поени на Србија на Евросонг синоќа.

- Фала браќа Македонци на нулатам јас гордо гласав за Тамара, напиша таа.

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

19.05.2019 - 14:30

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега