Го промени полот а сега вели дека мажите ја чекаат во редица- ѝ нудат 20 илјади евра за нејзината „невиност“

Џесика Алвес вели дека мажите стојат во ред за да и ја одземат „невиноста“ откако ѝ беше извршена операција за промена на полот.

37-годишникот неодамна беше опериран во Тајланд и е горд што покажува резултати.

Таа неодамна сподели голи кратки видеа на Инстаграм со емотикони кои ја покриваат нејзината голотија.

Прекрасната русокоса заводливо позира во огледало додека ја држи косата со рацете, па со тоа ја запали фантазијата на многу мажи, на кои им припаѓаше до вчера.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Jessica Alves (@jessicaalvesuk)

Сега, кога заврши серија операции за промена на полот, таа изјави дека сега „бара љубов“.

"Ја направив таа фотографија затоа што многу мажи ми испраќаа пораки и не знам како да се справам со тоа. Некои дури ми нудат пари за да ми ја одземат невиноста", изјави  реалити вездата на реалното шоу „Големиот брат“

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Jessica Alves (@jessicaalvesuk)

"Еден човек ми понуди 15.000 фунти! Никогаш не би продал тело, јас барам љубов, а не пари".

Таа рече дека избегнувала врски со хомосексуалци затоа што секогаш се идентификувала како жена.

Џесика претходно за „MailOnline“ изјави дека избегнувала врски со хомосексуалци додека била маж и дека се надева дека ќе ја изгуби својата „невиност“ со некој „специјален“ сега кога станала жена.

"Никогаш немав врска со хомосексуалец, бидејќи мојот мозок беше секогаш женски. Се сеќавам дека кога растев, ја носев облеката на мајка ми и танцував низ куќата, а потоа бев среќна", рече таа.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Jessica Alves (@jessicaalvesuk)

"Прашањето е дека сè уште немам никој на радарот. Сакам тој ден да биде волшебен и посебен, па ако треба да чекам повеќе, ќе го сторам тоа додека не дојде вистинскиот човек за мене".

Иако поминаа само неколку недели од нејзината операција, Џесика веќе планира следно зголемување на градите.

„Поминаа девет дена од мојата операција за промена на полот и се чувствувам одлично, можам да пеам, да танцувам, да правам што било“, рече таа на видеото.

"Се чувствувам сосема поинаку, и денес е првиот ден кога всушност ќе излезам, ќе одам во фризерскиот салон да ја измијам косата. Пресреќна сум што сум како нова личност".

Џесика додаде: "Мојата следна операција ќе биде зголемување на градите. Моите гради ќе бидат поголеми и полни“.

Таа откри дека заздравувањето било брзо, затоа што "пред неколку години или дури сега кога луѓето имаат сексуална операција, тие треба да бидат во кревет 2 недели. Во мојот случај, имав најдобра постоперативна нега".

„Се чувствувам толку добро што сега следната недела ги менувам имплантите на градите кои се без чудесен градник премногу ниско до стомакот “, рече Џесика.

Џесика, која живее во Лондон, рече дека се чуствува одлично и кко да е повторно родена на 37 години.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Jessica Alves (@jessicaalvesuk)

 

 

 

Добивајте вести на Viber

04.03.2021 - 13:32

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега