Го покажа задникот и го спореди со нејзината ќерка- сега е се јасно (ФОТО)

Џина Стуајрд, која е позната како најсекси „баба“ на светот, не е единствената убавица во семејството- фотографиите од нејзионата ќерка се еднакво сексипилни.

Австралиската манекенка на социјалните мрежи објави фотографија од својот задник, а до неа и од задникот на нејзината 26- годишна ќерка во костим за капење.

„Каква мајка, таква ќерка“ напишала под фотграфијата која ја лајкнале 8 илјади луѓе.

Џина Стујард работи како модел, а минатата година се најде во центар на вниманието откако објави дека влегла во финале во изборот за убавина Miss Maxim 2018.

Откако ќе ја видите, ќе ве изненади фактот дека таа има 47 години.

 
 
 
View this post on Instagram

Like Mother , like DaughterBeach Bums @casey_stewart

A post shared by Maxim Hot 100 Model. W.H.G (@ginastewartofficial) on Feb 23, 2019 at 6:28am PST

 

 

 

Добивајте вести на Viber

26.02.2019 - 10:41

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега