Го покажа огромниот прстен: Пејачката се вери на „денот на вљубените“ (фото)

Пејачката Кети Пери (34) потврди дека по тригодишна врска , се верила со актерот Орландо Блум (42) . На Инстаграм таа сподели селфи , на кое во прв план е вереничкиот прстен, а истата фотографија ја сподели и актерот.

Веста ја објави мајката на Кети , Мери хадсон, која објави фотографија од двојката под огромен венец од цвеќе со порака: Погледнете кој се вери на Св. Валентин!

Кети и Орландо ја почнаа врската во 2016 за време на доделувањето на Златните Глобуси.

По една година јавно објавија дека ја прекинуваат врската , но очигледно не можеа еден без друг , папо неколку месеци повторно се смирија и објавија фотографија од заедничкиот одмор во Јапонија.

 
 
 
View this post on Instagram

full bloom

A post shared by KATY PERRY (@katyperry) on Feb 15, 2019 at 2:07am PST

 

 

 

Добивајте вести на Viber

15.02.2019 - 22:35

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега